Fur Coat - RX Istanbul

RX ISTANBUL - 13.12.2019 - 22:00

Kapalı Mekan

Sigara İçilmez

Yüksek Ses

Işık Gösterisi

Ayakta Düzen

Engelli Dostu

Hayvan Dostu

Vestiyer

Kilitli Dolap

LGBT Dostu


Organizatör Biletleri

*Etkinlik resmi organizatörü tarafından satılan biletler.

Kullanıcı Biletleri

*Exbilet kullanıcıları tarafından satılan biletler.

Bilgiler

Birçok sanatçıya global elektronik müzik sahnesinin kapılarını açan, Crosstown Rebels plak şirketinin kurucusu Damian Lazarus’un ilk EP’lerini yayınlamasıyla büyük ivme yakalyan duo Fur Coat, 13 Aralık Cuma gecesi kaliteli seçkileriyle RX Istanbul’da! 


Başarılarını Hot Creations ve Bpitch Control plak şirketlerinden çıkardıkları albüm ve EP’lerle devam ettiren prodüktör/DJ duo, kısa sürede DC10 Ibiza, Watergate Berlin, Rex Paris, Warung Beach ve Fabric London gibi önde gelen elektronik müzik kulüplerinin aranan isimlerinden biri haline geldi. Fur Coat, ses getiren EP’leri Space Ballad ve You and I’dan sonra, düşük tempolu parçalardan dans pistini ısıtan hit’lere uzanan debut albümü Mind Over Matter ile rüştünü ispatladı. Bundan sonra daha karanlık sound’lara evrilen maceralarında Stephan Bodzin, Matador ve Röyskopp’un parçalarına yaptığı rework’lerle de ses getirdil ve kendi label’ları Oddity Records’u da kurarak yükselişlerine devam etti.


Seneler içinde Coachella, DGTL, Balaton Sounds gibi festivallerdeki unutulmaz performanslarıyla dinleyicilerden tam not aldı. Venezuela çıkışlı duo, Tale of Us, Nicole Moudaber, Sasha gibi deneyimli techno devlerinin desteğiyle her geçen gün kendilerini aşmaya devam ediyorlar. Dans pistinde dolu dolu geçecek bu performansı kaçırmamak için yerinizi şimdiden ayırtın!


Arama Sonuçları