Nick Curly - RX İstanbul

RX ISTANBUL - 07.12.2019 - 23:00

Kapalı Mekan

Sigara İçilmez

Yüksek Ses

Işık Gösterisi

Ayakta Düzen

Engelli Dostu

Hayvan Dostu

Vestiyer

Kilitli Dolap

LGBT Dostu


Organizatör Biletleri

*Etkinlik resmi organizatörü tarafından satılan biletler.

Kullanıcı Biletleri

*Exbilet kullanıcıları tarafından satılan biletler.

Bilgiler

Drumcode, Knee Deep in Sound ve Truesoul gibi amiral plak şirketlerinden çıkardığı EP’ler ve ‘Melodic House’ tarzındaki müziğiyle Ibiza ve Amsterdam başta olmak üzere dünyanın her yerinde geniş bir hayran kitlesine sahip olan Nick Curly, 7 Aralık Cumartesi gecesi RX Istanbul kabinine misafir oluyor. Alman DJ ve prodüktör, 2008’de elektronik müzik dünyasına adım attığından bu yana, kurduğu plak şirketi 8bit ile  10 seneyi aşkın süredir underground kültürü besleyen yetenekli müzisyenlerden biri olarak kabul görüyor. 


Pan-Pot ve Emannuel Satie gibi isimlerin parçalarına yaptığı remix’ler ile listelerin zirvesinde yerini uzun süre koruyan prodüktör, 2012’de imza attığı Between The Lines albümüyle o yıllarda iyice tanınmaya başladı. Bunu izleyen Watergate Berlin resident DJ’liği ve Stockholm'den Pekin'e, Melbourne'dan Roma'ya ve Zürih'e uzanan geniş çaplı dünya turneleri, Curly’nin başarısını katladı. 


Time Warp Mannheim, Sonus, BPM, Ministry of Sound ve Warung Beach Club performanslarıyla dinleyicilerden tam not alan DJ, stüdyoya girdiğinde ise hip hop, pop ve geleneksel dans tınılarından ilham alıyor ve elektronik düzenlemeler üzerine zaman zaman canlı enstrüman kayıtlarını ustalıkla yediriyor. 


Sabahın ilk ışıklarına kadar bol danslı geçecek gecede ev sahipleri ise Istanbul gece hayatının efsanevi isimlerinden Tangun, Cure-shot ve Junior. 


Arama Sonuçları